RSS095N05FU6TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS095N05FU6TB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 45V 9.5A 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: RSS095N05FU6TB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RSS095N05FU6TB Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 45V 9.5A 8-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61304 pcs Φύλλο δεδομένων RSS095N05FU6TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) 20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOP
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 9.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2W (Ta) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα RSS095N05FU6TBCT
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1830pF @ 10V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 26.5nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 45V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 45V 9.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 9.5A (Ta)