RLZTE-115.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RLZTE-115.6B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.6V 500MW LLDS
Φύλλα δεδομένων: RLZTE-115.6B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RLZTE-115.6B
Αριθμός εξαρτήματος RLZTE-115.6B Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 5.6V 500MW LLDS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4975 pcs Φύλλο δεδομένων RLZTE-115.6B.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Ανοχή ±3%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή LLDS Σειρά -
Ισχύς - Max 500mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 13 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.6V 500mW ±3% Surface Mount LLDS Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 2.5V