RBR5LAM30BTFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR5LAM30BTFTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Φύλλα δεδομένων: RBR5LAM30BTFTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RBR5LAM30BTFTR Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 242003 pcs Φύλλο δεδομένων RBR5LAM30BTFTR.pdf
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PMDTM
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SOD-128
Αλλα ονόματα RBR5LAM30BTFDKR Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 30V 5A Surface Mount PMDTM
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 150µA @ 30V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A