RBR3LAM40BTFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR3LAM40BTFTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Φύλλα δεδομένων: 1.RBR3LAM40BTFTR.pdf2.RBR3LAM40BTFTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RBR3LAM40BTFTR Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 540201 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RBR3LAM40BTFTR.pdf2.RBR3LAM40BTFTR.pdf
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PMDTM
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά Automotive, AEC-Q101
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-128
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDTM Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 80µA @ 40V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A Χωρητικότητα @ VR, F -