RB751V-40TE-17
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB751V-40TE-17 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 30V 30MA UMD2
Φύλλα δεδομένων: RB751V-40TE-17.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RB751V-40TE-17 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 30MA UMD2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 557558 pcs Φύλλο δεδομένων RB751V-40TE-17.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 370mV @ 1mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή UMD2 Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F Αλλα ονόματα RB751V-40TE-17TR
RB751V40TE17
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 125°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 30V 30mA Surface Mount UMD2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 30V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30mA
Χωρητικότητα @ VR, F 2pF @ 1V, 1MHz Αριθμός μέρους βάσης RB751V-40
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RB751SM-40T2R
RB751SM-40T2R
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SC79
Σε απόθεμα: 830495 pcs
Κατεβάστε: RB751SM-40T2R.pdf
RFQ
RB751V-40WS RRG
RB751V-40WS RRG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323F
Κατεβάστε: RB751V-40WS RRG.pdf
RFQ
RB751V-40
RB751V-40
Κατασκευαστές: Comchip Technology
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD323
Κατεβάστε: RB751V-40.pdf
RB751V-40 RRG
RB751V-40 RRG
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD323