RB721Q-40T-72
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB721Q-40T-72 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 30MA DO34
Φύλλα δεδομένων: RB721Q-40T-72.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RB721Q-40T-72
Αριθμός εξαρτήματος RB721Q-40T-72 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 30MA DO34 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4013 pcs Φύλλο δεδομένων RB721Q-40T-72.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 370mV @ 1mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MSD Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AG, DO-34, Axial Αλλα ονόματα RB721Q40T72
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 30mA Through Hole MSD Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 25V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30mA Χωρητικότητα @ VR, F -