RB530SM-30T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB530SM-30T2R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Φύλλα δεδομένων: 1.RB530SM-30T2R.pdf2.RB530SM-30T2R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RB530SM-30T2R
Αριθμός εξαρτήματος RB530SM-30T2R Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1275442 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RB530SM-30T2R.pdf2.RB530SM-30T2R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 450mV @ 10mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή EMD2 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523 Αλλα ονόματα RB530SM-30T2RCT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount EMD2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 10V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200mA