RB160L-60TE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB160L-60TE25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDS
Φύλλα δεδομένων: RB160L-60TE25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RB160L-60TE25
Αριθμός εξαρτήματος RB160L-60TE25 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 351118 pcs Φύλλο δεδομένων RB160L-60TE25.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 580mV @ 1A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PMDS Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα RB160L-60TE25-ND
RB160L-60TE25TR
RB160L60TE25
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 1A Surface Mount PMDS
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 60V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A