RB068L-40TE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB068L-40TE25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDS
Φύλλα δεδομένων: RB068L-40TE25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RB068L-40TE25
Αριθμός εξαρτήματος RB068L-40TE25 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 286389 pcs Φύλλο δεδομένων RB068L-40TE25.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 690mV @ 2A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PMDS Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα RB068L-40TE25TR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 125°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 2A Surface Mount PMDS
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 40V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A