MTZJT-775.1C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-775.1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.1V 500MW MSD
Φύλλα δεδομένων: MTZJT-775.1C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MTZJT-775.1C
Αριθμός εξαρτήματος MTZJT-775.1C Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 500MW MSD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5151 pcs Φύλλο δεδομένων MTZJT-775.1C.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Ανοχή ±3%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MSD Σειρά -
Ισχύς - Max 500mW Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AG, DO-34, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 70 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.1V 500mW ±3% Through Hole MSD Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1.5V