MTZJT-773.3A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-773.3A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.3V 500MW DO34
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MTZJT-773.3A
Αριθμός εξαρτήματος MTZJT-773.3A Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.3V 500MW DO34 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5608 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Ανοχή ±3%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MSD Σειρά -
Ισχύς - Max 500mW Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AG, DO-34, Axial Αλλα ονόματα MTZJT773.3A
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.3V 500mW ±3% Through Hole MSD