MNR35J5RJ561
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR35J5RJ561 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 560 OHM 2512
Φύλλα δεδομένων: MNR35J5RJ561.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MNR35J5RJ561
Αριθμός εξαρτήματος MNR35J5RJ561 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 560 OHM 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4095 pcs Φύλλο δεδομένων MNR35J5RJ561.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Σειρά MNR Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 560
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals Αλλα ονόματα MNR35561TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 8
Αριθμός Pins 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Λεπτομερής περιγραφή 560 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals