MNR14ERAPJ432
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ432 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 4.3K OHM 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.MNR14ERAPJ432.pdf2.MNR14ERAPJ432.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MNR14ERAPJ432
Αριθμός εξαρτήματος MNR14ERAPJ432 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 4.3K OHM 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3741160 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MNR14ERAPJ432.pdf2.MNR14ERAPJ432.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά MNR Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 4.3k
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Αλλα ονόματα RHM1473CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Λεπτομερής περιγραφή 4.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals