MNR04M0APJ750
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0APJ750 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 75 OHM 0804
Φύλλα δεδομένων: MNR04M0APJ750.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MNR04M0APJ750
Αριθμός εξαρτήματος MNR04M0APJ750 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 75 OHM 0804 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4315 pcs Φύλλο δεδομένων MNR04M0APJ750.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Σειρά MNR Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 75
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0804, Convex, Long Side Terminals Αλλα ονόματα MNR04750RCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm) Λεπτομερής περιγραφή 75 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals