MNR02M0AJ100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR02M0AJ100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0404
Φύλλα δεδομένων: MNR02M0AJ100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MNR02M0AJ100
Αριθμός εξαρτήματος MNR02M0AJ100 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0404 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4789 pcs Φύλλο δεδομένων MNR02M0AJ100.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Σειρά MNR Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 10
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0404 (1010 Metric), Convex Αλλα ονόματα MNR02100DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 2
Αριθμός Pins 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm)
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±300ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex κύκλωμα Τύπος Isolated