MCR50JZHJ2R7
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHJ2R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: MCR50JZHJ2R7.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR50JZHJ2R7
Αριθμός εξαρτήματος MCR50JZHJ2R7 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1287450 pcs Φύλλο δεδομένων MCR50JZHJ2R7.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±500ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 2.7 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα RHM2.7BGDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film