MCR50JZHJ124
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHJ124 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 120K OHM 5% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: MCR50JZHJ124.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR50JZHJ124
Αριθμός εξαρτήματος MCR50JZHJ124 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 120K OHM 5% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 430393 pcs Φύλλο δεδομένων MCR50JZHJ124.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 120 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα RHM120KBGDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 120 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film