MCR50JZHF9761
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHF9761 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 9.76K OHM 1% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: MCR50JZHF9761.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR50JZHF9761
Αριθμός εξαρτήματος MCR50JZHF9761 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 9.76K OHM 1% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4512 pcs Φύλλο δεδομένων MCR50JZHF9761.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 9.76 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα RHM9.76KBFCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 9.76 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film