MCR18ERTF2700
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF2700 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 270 OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.MCR18ERTF2700.pdf2.MCR18ERTF2700.pdf3.MCR18ERTF2700.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR18ERTF2700
Αριθμός εξαρτήματος MCR18ERTF2700 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 270 OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 270 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα RHM270CJDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 270 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film