MCR10EZHJLR16
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10EZHJLR16 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.16 OHM 5% 1/4W 0805
Φύλλα δεδομένων: MCR10EZHJLR16.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR10EZHJLR16
Αριθμός εξαρτήματος MCR10EZHJLR16 Κατασκευαστής Rohm Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 0.16 OHM 5% 1/4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4127 pcs Φύλλο δεδομένων MCR10EZHJLR16.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά MCR
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MCR10EZHJLR16 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.16 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 0.16 OHM 5% 1/4W 0805 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film