MCR10ERTF2702
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTF2702 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 27K OHM 1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: MCR10ERTF2702.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR10ERTF2702
Αριθμός εξαρτήματος MCR10ERTF2702 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 27K OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4627 pcs Φύλλο δεδομένων MCR10ERTF2702.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 27 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα RHM27KCHTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film