MCR10ERTF13R0
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10ERTF13R0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 13 OHM 1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: MCR10ERTF13R0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR10ERTF13R0
Αριθμός εξαρτήματος MCR10ERTF13R0 Κατασκευαστής Rohm Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 13 OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5778551 pcs Φύλλο δεδομένων MCR10ERTF13R0.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά MCR
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα RHM13CHDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MCR10ERTF13R0
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 13 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES SMD 13 OHM 1% 1/8W 0805