MCR100JZHJLR12
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR100JZHJLR12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 0.12 OHM 5% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: MCR100JZHJLR12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCR100JZHJLR12 Κατασκευαστής Rohm Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 0.12 OHM 5% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4352 pcs Φύλλο δεδομένων MCR100JZHJLR12.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Ανάλυση 2512 Πάχος (Max) 200/ +600ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Σειρά MCR
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MCR100JZHJLR12 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.12 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 0.12 OHM 5% 1W 2512 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film