MCR100JZHJ620
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHJ620 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 62 OHM 5% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: MCR100JZHJ620.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR100JZHJ620
Αριθμός εξαρτήματος MCR100JZHJ620 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 62 OHM 5% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1736664 pcs Φύλλο δεδομένων MCR100JZHJ620.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 62 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα RHM62BCDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 62 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film