MCR100JZHFL2R20
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR100JZHFL2R20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2.2 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: MCR100JZHFL2R20.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCR100JZHFL2R20 Κατασκευαστής Rohm Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 2.2 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5216 pcs Φύλλο δεδομένων MCR100JZHFL2R20.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 1W
Τάσης - Ανάλυση 2512 Πάχος (Max) ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Σειρά MCR
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MCR100JZHFL2R20 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 2.2 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 2.2 OHM 1% 1W 2512 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film