MCR100JZHF47R5
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHF47R5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 47.5 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: MCR100JZHF47R5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCR100JZHF47R5 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 47.5 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1273863 pcs Φύλλο δεδομένων MCR100JZHF47R5.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 47.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα RHM47.5BBCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 47.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film