MCR03ERTF5363
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR03ERTF5363 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 536K OHM 1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: MCR03ERTF5363.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR03ERTF5363
Αριθμός εξαρτήματος MCR03ERTF5363 Κατασκευαστής Rohm Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 536K OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6509774 pcs Φύλλο δεδομένων MCR03ERTF5363.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.1W, 1/10W
Τάσης - Ανάλυση 0603 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά MCR
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση 0603 (1608 Metric)
Άλλα ονόματα RHM536KCFDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MCR03ERTF5363
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 536k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES SMD 536K OHM 1% 1/10W 0603