MCR03ERTF2870
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTF2870 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 287 OHM 1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: MCR03ERTF2870.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR03ERTF2870
Αριθμός εξαρτήματος MCR03ERTF2870 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 287 OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4466 pcs Φύλλο δεδομένων MCR03ERTF2870.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 287 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα RHM287CFTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 287 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film