MCR01MRTF6491
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTF6491 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 6.49K OHM 1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.MCR01MRTF6491.pdf2.MCR01MRTF6491.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR01MRTF6491
Αριθμός εξαρτήματος MCR01MRTF6491 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 6.49K OHM 1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15349578 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCR01MRTF6491.pdf2.MCR01MRTF6491.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 6.49 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RHM6.49KCDCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6.49 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film