MCR006YRTJ912
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YRTJ912 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 9.1K OHM 5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.MCR006YRTJ912.pdf2.MCR006YRTJ912.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR006YRTJ912
Αριθμός εξαρτήματος MCR006YRTJ912 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 9.1K OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4771517 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCR006YRTJ912.pdf2.MCR006YRTJ912.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά MCR Λειτουργία του πίνακα 9.1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα RHM9.1KCCCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 9.1 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film