MCR006YRTJ753
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR006YRTJ753 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 75K OHM 5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.MCR006YRTJ753.pdf2.MCR006YRTJ753.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCR006YRTJ753
Αριθμός εξαρτήματος MCR006YRTJ753 Κατασκευαστής Rohm Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 75K OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5969 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCR006YRTJ753.pdf2.MCR006YRTJ753.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.05W, 1/20W
Τάσης - Ανάλυση 0201 Πάχος (Max) ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά MCR
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα RHM75KCCTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MCR006YRTJ753
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.010" (0.26mm) Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 75k Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES SMD 75K OHM 5% 1/20W 0201