LTR10EVHFL5R60
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EVHFL5R60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 5.6 OHM 1/2W 0805 WIDE
Φύλλα δεδομένων: LTR10EVHFL5R60.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LTR10EVHFL5R60 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 5.6 OHM 1/2W 0805 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 465882 pcs Φύλλο δεδομένων LTR10EVHFL5R60.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Σειρά LTR Λειτουργία του πίνακα 5.6 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Αλλα ονόματα RHM5.60BSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Σύνθεση Thick Film