ESR18EZPF3010
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF3010 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 301 OHM 1% 1/2W 1206
Φύλλα δεδομένων: ESR18EZPF3010.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ESR18EZPF3010
Αριθμός εξαρτήματος ESR18EZPF3010 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή RES SMD 301 OHM 1% 1/2W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3859689 pcs Φύλλο δεδομένων ESR18EZPF3010.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά ESR Λειτουργία του πίνακα 301 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 301 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film