BU28JA2MNVX-CTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU28JA2MNVX-CTL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 200MA SSON004R1010
Φύλλα δεδομένων: 1.BU28JA2MNVX-CTL.pdf2.BU28JA2MNVX-CTL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BU28JA2MNVX-CTL Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 200MA SSON004R1010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 222187 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BU28JA2MNVX-CTL.pdf2.BU28JA2MNVX-CTL.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.58V @ 200mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SSON004R1010 Σειρά Automotive, AEC-Q100
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad PSRR 70dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα BU28JA2MNVX-CTLTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA SSON004R1010
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 90µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA