BU25SA4WGWL-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU25SA4WGWL-E2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 2.5V 200MA 4UCSP50L1
Φύλλα δεδομένων: 1.BU25SA4WGWL-E2.pdf2.BU25SA4WGWL-E2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BU25SA4WGWL-E2 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LIN 2.5V 200MA 4UCSP50L1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 463418 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BU25SA4WGWL-E2.pdf2.BU25SA4WGWL-E2.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.15V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-UCSP50L1 (0.80x0.80) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UFBGA, CSPBGA PSRR 70dB ~ 45dB (1kHz ~ 100kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα BU25SA4WGWL-E2TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 4-UCSP50L1 (0.80x0.80)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 80µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA