BU18TD2WNVX-TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU18TD2WNVX-TL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 1.8V 200MA 4SSON
Φύλλα δεδομένων: 1.BU18TD2WNVX-TL.pdf2.BU18TD2WNVX-TL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BU18TD2WNVX-TL Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LIN 1.8V 200MA 4SSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 432206 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BU18TD2WNVX-TL.pdf2.BU18TD2WNVX-TL.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 200mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SSON004X1010 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad PSRR 70dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα BU18TD2WNVX-TL-ND
BU18TD2WNVX-TLTR
BU18TD2WNVXTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA SSON004X1010
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA