BSM300D12P2E001
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BSM300D12P2E001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET 2N-CH 1200V 300A
Φύλλα δεδομένων: 1.BSM300D12P2E001.pdf2.BSM300D12P2E001.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 115 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 115 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSM300D12P2E001 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 1200V 300A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BSM300D12P2E001.pdf2.BSM300D12P2E001.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 68mA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Ισχύς - Max 1875W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 35000pF @ 10V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs -
FET Τύπος 2 N-Channel (Half Bridge) FET Χαρακτηριστικό Silicon Carbide (SiC)
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V (1.2kV) Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1200V (1.2kV) 300A (Tc) 1875W Chassis Mount Module
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 300A (Tc)