BR25A512FVT-3MGE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25A512FVT-3MGE2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος 105°C OPERATION SPI BUS EEPR
Φύλλα δεδομένων: 1.BR25A512FVT-3MGE2.pdf2.BR25A512FVT-3MGE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BR25A512FVT-3MGE2 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 90451 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BR25A512FVT-3MGE2.pdf2.BR25A512FVT-3MGE2.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP-B
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα BR25A512FVT-3MGE2TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 512Kb (64K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP-B
Συχνότητα ρολογιού 10MHz