BH29M0AWHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH29M0AWHFV-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.9V 300MA 6HVSOF
Φύλλα δεδομένων: 1.BH29M0AWHFV-TR.pdf2.BH29M0AWHFV-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BH29M0AWHFV-TR Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.9V 300MA 6HVSOF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 323721 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BH29M0AWHFV-TR.pdf2.BH29M0AWHFV-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.09V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.9V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-HVSOF Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα BH29M0AWHFVTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA 6-HVSOF
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 95µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA