BH15LB1WG-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH15LB1WG-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5SSOP
Φύλλα δεδομένων: BH15LB1WG-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BH15LB1WG-TR
Αριθμός εξαρτήματος BH15LB1WG-TR Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216058 pcs Φύλλο δεδομένων BH15LB1WG-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-SSOP Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα BH15LB1WG-TR-ND
BH15LB1WGTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 5-SSOP Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 70µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable