BD81A44EFV-ME2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD81A44EFV-ME2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος 4CH WHITE LED DRIVER WITH BUCK-B
Φύλλα δεδομένων: 1.BD81A44EFV-ME2.pdf2.BD81A44EFV-ME2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BD81A44EFV-ME2 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 68153 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BD81A44EFV-ME2.pdf2.BD81A44EFV-ME2.pdf
Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 4.5V Τάση - Προμήθεια (Max) 35V
Τάσης - Έξοδος - Τύπος DC DC Controller
τοπολογία Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-HTSSOP-B
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-VSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Αλλα ονόματα BD81A44EFV-ME2TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Εξόδων 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Εσωτερική Switch (s) No Συχνότητα 200kHz ~ 2.2MHz
dimming PWM Λεπτομερής περιγραφή LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 120mA 28-HTSSOP-B
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 120mA εφαρμογές Automotive