BD33IC0WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD33IC0WEFJ-E2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 1A 8HTSOP-J
Φύλλα δεδομένων: 1.BD33IC0WEFJ-E2.pdf2.BD33IC0WEFJ-E2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BD33IC0WEFJ-E2 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1A 8HTSOP-J Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211481 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BD33IC0WEFJ-E2.pdf2.BD33IC0WEFJ-E2.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 1A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-HTSOP-J Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Soft Start Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα BD33IC0WEFJ-E2CT Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 8-HTSOP-J
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 500µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 0.25mA
Τρέχουσες - εξόδου 1A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable