BD15IA5WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD15IA5WEFJ-E2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 1.5V 500MA 8HTSOP-J
Φύλλα δεδομένων: 1.BD15IA5WEFJ-E2.pdf2.BD15IA5WEFJ-E2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BD15IA5WEFJ-E2 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 500MA 8HTSOP-J Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 304066 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BD15IA5WEFJ-E2.pdf2.BD15IA5WEFJ-E2.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-HTSOP-J Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Soft Start Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα BD15IA5WEFJ-E2TR
BD15IA5WEFJE2
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA 8-HTSOP-J
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 900µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 0.6mA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable