2SAR544P5T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR544P5T100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος PNP -80V -2.5A MEDIUM POWER TRAN
Φύλλα δεδομένων: 1.2SAR544P5T100.pdf2.2SAR544P5T100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2SAR544P5T100
Αριθμός εξαρτήματος 2SAR544P5T100 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 199932 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2SAR544P5T100.pdf2.2SAR544P5T100.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 80V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 50mA, 1A
transistor Τύπος PNP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MPT3
Σειρά - Ισχύς - Max 500mW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-243AA
Αλλα ονόματα 2SAR544P5T100DKR Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση 280MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2.5A 280MHz 500mW Surface Mount MPT3
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1µA (ICBO)
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 2.5A