TCG070WVLPAAFA-AA50
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG070WVLPAAFA-AA50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY WVGA 7.0"
Φύλλα δεδομένων: TCG070WVLPAAFA-AA50.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 672 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG070WVLPAAFA-AA50 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY WVGA 7.0" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 672 pcs Φύλλο δεδομένων TCG070WVLPAAFA-AA50.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 152.40mm W x 91.44mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Parallel, 18-Bit (RGB) Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
dot Pitch 0.06mm W x 0.19mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 7" (177.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED