TCG043WQLBAAFA-GA50
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG043WQLBAAFA-GA50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY WQVGA 4.3"
Φύλλα δεδομένων: TCG043WQLBAAFA-GA50.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG043WQLBAAFA-GA50 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY WQVGA 4.3" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1114 pcs Φύλλο δεδομένων TCG043WQLBAAFA-GA50.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 95.04mm W x 53.86mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Αλλα ονόματα 73-13915
TCG043WQLBAAFA-GA50-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 480 x 272 dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 4.3" (109.22mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272