KCG075VG2BE-G000
Kyocera DisplayKyocera Display
KCG075VG2BE-G000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD DISPLAY TRNSMSV 640X480
Φύλλα δεδομένων: KCG075VG2BE-G000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KCG075VG2BE-G000 Κατασκευαστής Kyocera Display
Διαθέσιμη ποσότητα 4714 pcs Φύλλο δεδομένων KCG075VG2BE-G000.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 153.70mm W x 115.80mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Αλλα ονόματα 73-1376
KCG075VG2BE-G00
KCG075VG2BE-G00-ND
KCG075VG2BE-G000-ND
Q7835808
διασύνδεση Parallel, 8-Bit Χρώμα γραφικών -
dot Μέγεθος 0.06mm W x 0.22mm H dot Pixels 640 x 480 (VGA)
dot Pitch 0.08mm W x 0.24mm H οθόνη Τύπος STN - Super-Twisted Nematic
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 7.5" (190.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive STN - Super-Twisted Nematic Parallel, 8-Bit 7.5" (190.50mm) 640 x 480 (VGA) Οπίσθιο φωτισμό CCFL