SFJNC5000154MX1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SFJNC5000154MX1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFJNC5000154MX1 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2179 pcs Φύλλο δεδομένων SFJNC5000154MX1.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος M6x0.75 Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Σειρά SFJN
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 15A
χωρητικότητα 0.15µF