SFJNC1K00473MX0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 0.047UF 1KV AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SFJNC1K00473MX0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFJNC1K00473MX0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.047UF 1KV AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2210 pcs Φύλλο δεδομένων SFJNC1K00473MX0.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος M6x0.75 Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Σειρά SFJN
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 50dB @ 100MHz
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Feed Through Capacitor 1000V (1kV) 15A Axial, Bushing
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 15A
χωρητικότητα 0.047µF