SFAKL5000151MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKL5000151MC0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SFAKL5000151MC0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFAKL5000151MC0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3905 pcs Φύλλο δεδομένων SFAKL5000151MC0.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος M3.5x0.6 Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Σειρά SFAK
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 10dB @ 100MHz
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 10A
χωρητικότητα 150pF